مجله سوزان روشن
  
 
 
آرشیو
 
دوشنبه 30 خرداد‌ماه سال 1384
معجزه آریا تکرار میشود

هر وقت سخن از ویدئوهای سوزان روشن میشود ناخودآگاه یاد ویدئوی بی نظیر آریا می افتم اثری پر خرج و بی رقیب، با کارگردانی فرزان دلجو و فیلمبرداری دیوید ویکتوری، موزیک ویدئویی که حاصل نه ماه تلاش ۱۲۵ نفر بود، حدود صد هزار دلار هزینه برد و در نهایت به عنوان اولین موزیک ویدئو ایرانی از کانال ام تی وی پخش شد و در زمانی که هنر ایرانیان مقیم آمریکا برای مردم کشور میزبان ناشناخته بود نشان داد که با وجود تمام مشکلات هنوز هم هنر نزد ایرانیان است و بس.

     
عکسی از ویدئو آریا با کارگردانی فرزان دلجو


 
عکسی از ویدئو دروغ نگو با کارگردانی دیوید ویکتوری   عکسی از ویدئو همکلاسی با کارگردانی کوجی زادوری

 


و اما ویدئوهای شاهکار جدید او
سوزان عزیز تصمیم گرفتند حداقل سه ترانه این آلبوم را به صورت موزیک ویدئو اجرا کنند بعلاوه یک کلیپ از کل ترانه ها به عنوان مدلی.
این روزها خانم سوزان روشن در حال ساختن این موزیک ویدئوها میباشد و به زودی شاهد پخش آنها از تلویزیون های ایرانی خواهیم بود.
کارگردانی این ویدئوها بر عهده آقایان دیوید ویکتوری و بهنام مکری میباشد یکی مشهور و دیگری تا حدودی گمنام. 
دیوید ویکتوری نیازی به معرفی ندارد چرا که کارگردان ویدئوی قوی دروغ نگو و فیلمبردار ویدئوی استثنایی آریا بوده است.نظر سوزان روشن را دزباره او را میتوانید از
اینجا دانلود کنید.
و اما بهنام مکری که کار دو موزبک ویدئو بر عهده اوست.من اولین بار نام او را از زبان سوزان عزیز شنیدم، ولی با توجه به کارهای قبلی سوزان و وسواس زیادش برای تهیه ویدئوهای تاپ و   حرفه ای مطمئنم بعد از این آلبوم نام بهنام مکری بر سر زبانها خواهد افتاد و این تجربه به عنوان سکوی پرتابش به سوی قله های موفقیت کاری خواهد بود.
 
خوب دوستان این بود آخرین خبرها از موزیک ویدئوهای آلبوم جدید بی بی عشق سوزان روشن.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 142649


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها